W dniu 26 listopada 2021 (piątek) w godzinach 9.00-16.00 odbędą się Warsztaty Gitarowe z p. Waldemarem Gromolakiem - wirtuozem gitary klasycznej, uznawanym i wysoko cenionym solistą i kameralistą. Jest absolwentem Hochschule für Musik w Kolonii w klasie światowej sławy gitarzystów prof. Roberto Aussela i prof. Huberta Käppela. Na co dzień jest nauczycielem w Państwowej Szkole Muzycznej II st. i wykładowcą Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Warsztaty odbędą się w auli OSM . Zapraszamy.

 We wtorek 30 listopada odbędą się Szkolne Warsztaty Pianistyczne dla uczniów fortepianu klas 1-3 prowadzone przez dr hab. Urszulę Szyryńską z AS w Szczecinie. Urszula Szyryńska jest koncertującą pianistką, kameralistką. Obok aktywności koncertowej prowadzi również bardzo owocną działalność pedagogiczną: konsultacje, warsztaty pianistyczne oraz zasiada w pracach jury na konkursach muzycznych. Lekcje otwarte będą się odbywać w sali kameralnej w godz.8.00 - 18.00. Zapraszamy.

W poniedziałek 22 listopada 2021 odbędą się Warsztaty wiolonczelowe prowadzone przez dr hab. Tomasza Szczęsnego- profesora Akademii Sztuki w Szczecinie.  Tomasz Szczęsny jest też koncertmistrzem Filharmonii Szczecińskiej oraz cenionym kameralistą. Lekcje otwarte będą się odbywać w sali kameralnej w godz.8.00 - 16.00. Zapraszamy

W związku z nowymi obostrzeniami warsztaty "Efektywnego ćwiczenia dla gitarzystów OSM Ist." zostają odwołane. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów pianistycznych :-) Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe.

W dniach 14-15.01.2020 odbędą się Warsztaty pianistyczne, które przeprowadzi Pani mgr Anna Borkowska, pianistka, pedagog PSM I i II st. w Augustowie i w Suwałkach. Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe.

Dziś dzięki wspaniałej organizacji Pani Beaty Vykysala i Pani Karoliny Michalskiej w naszej szkole odbyły się Warsztaty gitarowe z Panem Dariuszem Schmidtem, nauczycielem w ZPSM w Koszalinie. Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe. Zapraszamy do fotorelacji.

Warsztaty gitarowe odbędą się 18.12 2019 roku z Panem Dariuszem Schmidtem, nauczycielem w ZPSM w Koszalinie. Więcej informacji u Pani Beaty Vykysala.

W dniu 3.12.2019 odbyły się Warsztaty pianistyczne dla uczniów klas 4-6. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe.

W dniach 25,26 listopada w naszej szkole odbyły się Warsztaty pianistyczne - poprowadził je Pan dr hab. Maciej Pabich, prof. AM w Poznaniu. Serdecznie dziękujemy za wspaniałe, profesjonalne warsztaty. Dziękujemy również Radzie Rodziców za wsparcie finansowe.

W dniu 20.11.2019 w godzinach 7:30-14:30 odbędą się Warsztaty Wiolonczelowe w sali nr 10 ( sala kameralna). Warsztaty przeprowadzi Pani Anna Skibińska- Haponiuk. Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe.

Dnia 25-26.11.2019 roku odbędą się Warsztaty pianistyczne. Warsztaty poprowadzi Pan dr hab. Maciej Pabich, prof. AM w Poznaniu. Warsztaty odbędą się w sali nr 10. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe.