• Bajkowy koncert w listopadzie
  Serdecznie zapraszamy na Koncert z bohaterem ulubionych bajek i filmów, który odbędzie się 22.11.2023 o godzinie 16:00 w sali kameralnej.
 • Koncert ” Pamięć Małych Bohaterów…”
  Wspaniały Koncert Chóralny ” Pamięć Małych Bohaterów walczących o Niepodległość Ojczyzny” z naszym udziałem. 9 listopada odbył się wyjątkowy koncert na którym Szczeciński Chór Chłopięcy „Słowiki, Chór Belcanto z Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. prof. Marka Jasińskiego oraz Chór Dziewczęcy Polka pięknie wyśpiewali pieśni patriotyczne. Dziękujemy za zaproszenie. Fotorelacja na FB
 • Wtorkowe spotkanie z Muzyką…
  Serdecznie zapraszamy w każdy trzeci wtorek miesiąca na KONCERT SZKOLNY – WTORKOWE SPOTKANIE Z MUZYKĄ w sali Kameralnej o godziny 16:30.
 • Spotkanie Pokoleń w Teatrze Polskim
  Wspaniałe wydarzenie łączące POKOLENIA. Spotkanie Pokoleń w Teatr Polski w Szczecinie za nami. Mieliśmy ogromną przyjemność wystąpić i spotkać się z osobami, którym zawdzięczamy wolną Polskę, kombatantami, weteranami, pionierami, osobami szczególnie zasłużonymi w pielęgnowaniu polskości i budowaniu tożsamości. „Spotkanie Pokoleń” – fotorelacja na naszym FB.
 • Jesienny koncert – Muzyczni Odkrywcy w Radio Szczecin
  Muzyczne działania naszych uczniów – Jesienny koncert w Radio Szczecin do audycji „Muzyczni odkrywcy”.
 • Dzień Muzyki – koncertowanie
  Uczennice z klasy 4c przygotowały niezwykły koncert dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Przedszkola Publicznego nr 73 w Szczecinie. Atmosfera była niezwykła, wspólnie graliśmy, śpiewaliśmy. Prawdziwe święto muzyki, instrumentów i wspaniałych młodych artystów naszej szkoły. Serdeczne podziękowania dla Hani, Krysi, Blanki, Majki, Martyny, Oli i Karoliny za wspólną trasę koncertową. Dziękujemy Pani Monice Knebie… Czytaj więcej: Dzień Muzyki – koncertowanie
 • Koncert klasy gitary Pana Przemysława Bielca
  Niestety w trochę okrojonym składzie, ale koncert mojej klasy gitary w Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. prof. Marka Jasińskiego się odbył! Z powodzeniem! Dziękuję małym artystom i Rodzicom!
 • Recital naszej absolwentki Zuzanny Sejbuk
  Dnia 13 kwietnia 2022 odbył się recital naszej absolwentki Zuzanny Sejbuk, ( uczennicy Pani Hanny Urbańskiej ). Serdecznie dziękujemy za wspaniałą muzyczną ucztę. 
 • Koncerty charytatywne ” Wybieram Pokój, Wspieram Ukrainę”
  W najbliższych dniach w naszej szkole będą odbywały się koncerty charytatywne „Wybieram Pokój, Wspieram Ukrainę”. Podczas koncertów będą zbierane środki i dary dla rodzin z Ukrainy, które znalazły schronienie w naszym mieście. Grać będą uczniowie naszej szkoły. A grają przepięknie! Warto posłuchać i przy okazji zrobić coś dobrego. Dodatkowo 17 i 24 marca jako gość specjalny zagra na… Czytaj więcej: Koncerty charytatywne ” Wybieram Pokój, Wspieram Ukrainę”
 • Recital naszej absolwentki Zuzanny Sejbuk
  Dnia 13 kwietnia 2022 odbył się recital naszej absolwentki Zuzanny Sejbuk, ( uczennicy Pani Hanny Urbańskiej ). Serdecznie dziękujemy za wspaniałą muzyczną ucztę.