”POCZTÓWKA Z OKAZJI 11 LISTOPADA – ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI” – laureatki konkursu plastycznego.

Z wielką radością i przyjemnością przyjęliśmy informację, że uczennice naszej świetlicy szkolnej Hania Głogowska z klasy 2c oraz Marysia Zajączkowska z klasy 3a zostały laureatkami w międzyszkolnym konkursie plastycznym. Hania Głogowska w konkursie zajęła 3 miejsce natomiast Marysia Zajączkowska otrzymała duże wyróżnienie. Laureatki otrzymały piękne nagrody i dyplomy od organizatorów konkursu, a koordynator Bogumiła Ananicz ufundowała zasłużone drobne upominki.

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie, a celem zainteresowanie dzieci historią niepodległości Polski, kształtowanie postaw patriotycznych, zachęcenie do poznawania trudnych dziejów naszej Ojczyzny, kształtowanie szacunku wobec dokonań bohaterów tamtych dni, popularyzacja wiedzy o symbolach narodowych, wzmocnienie uczuć patriotycznych dzieci, doskonalenie umiejętności plastycznych i ujawnienie talentów.

Gratulujemy naszym zdolnym plastyczkom i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie oraz organizatorom za świetny projekt i jego realizację.