Konkurs plastyczny pod nazwą „Najciekawszy stroik jesienny z dynią w roli głównej” – rozstrzygnięty.

29 listopada br. w naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla klas 1-3 pod nazwą „Jesienny stroik z dynią w roli głównej”. Wszystkie prace były wykonane na bardzo wysokim poziomie. Uczniowie i ich rodzice wykazali się ogromnymi zdolnościami plastycznymi i dużą pomysłowością. Prace wykonane były z różnorodnego materiału, głównie z darów natury, co dało bardzo ciekawe wyniki i kreatywne prace.

Zamierzone cele konkursu zostały osiągnięte. Rodzice wraz z dziećmi mieli możliwość razem miło i aktywnie spędzić czas wolny, by wspólnie wykonać pracę plastyczną, która to, z kolei dała imponujące efekty. Wykonane prace były ozdobą szkolnego korytarza wzbudzając ogólny zachwyt i podziw wśród pozostałych uczniów oraz ich rodziców. Wszyscy uczestnicy nagrodę otrzymali dyplomy i drobne upominki. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu życząc im dalszych sukcesów na niwie artystycznej.

Oto zwycięzcy konkursu:

I miejsce: Michalina Podgórna kl. 1c, Janek Gawron kl. 1b oraz Róża Ross kl. 1c

II miejsce: Tosia Kazaniecka kl. 1c, Oliwia Stępień kl. 2b i Kamil Jaszczyński kl. 1b

III miejsce: Dominik Knap kl. 2c

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w kolejnych konkursach szkolnych organizowanych dla klas młodszych.