Fotorelacja z wtorkowego koncertu w sali kameralnej. Koncert prowadził Grzegorz Kaźmierczak. Wystąpili uczniowie klas: fletu, oboju, puzonu i fortepianu. Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji na naszym FB.

Szkolny koncert uczniów klasy wiolonczeli Pana Jacka Tomczaka - zapraszamy do wysłuchania utworów.

Dziś rozpoczynamy cykl nagrań w ramach projektu Wirtualny Koncert Ulicami Szczecina - 75 lat Szczecina. Głównym celem projektu jest uczczenie 75-lecia niepodległego Szczecina, przedstawienie szczecińskich „muzycznych” ulic, instytucji oraz promocja młodych talentów muzycznych Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. im. prof. Marka Jasińskiego w Szczecinie.
Cały koncert prowadzony będzie przez przewodnika szczecińskiego Pana Piotra Ostrowskiego, który zabierze nas na muzyczny spacer po Szczecinie oraz przedstawi ważne dla Miasta Szczecin wydarzenia historyczne.

Zapraszamy do wysłuchania utworów : F. CHOPINF. NOWOWIEJSKI , H. WIENIAWSKIS. MONIUSZKO, M. KARŁOWICZ

W piątek 23.10. 2020 odbył się szkolny koncert ,, Etiudowy zawrót głowy" uczniów klasy gitary Pani Beaty Vykysaly i Pani Karoliny Michalskiej. Zapraszamy do fotorelacji :-)

Szkolny koncert uczniów klasy skrzypiec, Pani Pauliny Majchrzak i Pani Aleksandry Głowacz. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Dziś 22.10.2020, odbył się Szkolny koncert uczniów klasy fletu Pani Elżbiety Podleśny- Głowackiej. Zapraszamy do fotorelacji na naszym FB.

Szkolny koncert Uczniów klasy wiolonczeli Pani Doroty Kudowskiej-Tarała, akompaniament Pani Renata Wołyńska - zapraszamy do fotorelacji.

"Koncert Powakacyjny - zaprezentujemy utwory, nad którymi pracowaliśmy w wakacje i nie tylko! Pierwszy raz będziemy transmitować on-line! Ale kto wie... może ta forma koncertów będzie kluczowa w obliczu okoliczności!  " - tymi słowami zaprasza nauczyciel gitary Pan Przemysław Bielec. Zapraszamy do obejrzenia koncertu :-)

Zapraszamy  do fotorelacji z Koncertu puzonowego, który odbył się 23.01.2020 w naszej szkole. Kliknij tu.

 

 

Serdecznie zapraszamy na Noworoczny koncert gitarowy w wykonaniu uczniów Pani Karoliny Michalskiej, Pani Beaty Vykysaly, Pana Piotra Pałaca., który odbędzie się 24.01.2020 godz. 16:00 w Sali kameralnej OSM.

W dniach 21, 22, 23 stycznia odbędzie się cykl koncertów dla przedszkolaków z pobliskich przedszkoli. W tych dniach przedszkolaki będą uczestniczyły w muzycznej uczcie i poznają instrumenty, na jakich zagrają nasi uczniowie. Takie koncerty to również ważna lekcja dla wszystkich występujących, obycie ze sceną oraz zaprezentowanie swoich umiejętności w konfrontacji z publicznością to istotny element nauki w szkole artystycznej.

 

Serdecznie zapraszamy na Koncert puzonowy uczniów i absolwentów, który odbędzie się 23.01.2020  o godzinie 16:30 w sali Kameralnej. W programie między innymi utwory: B. Marcella, J.Curonowa, A. Borodina .