Dnia 02 kwietnia 2022 r. w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia im. prof. Marka Jasińskiego odbył się piętnasty finał Konkursu ,,Przyrodnicze triki matematyki i informatyki” dla uczniów z klas czwartych i piątych.  Finał konkursu składał się z dwóch części. W pierwszej części zespoły z klas czwartych rozwiązywały test matematyczno – przyrodniczy oraz prezentowały formę przestrzenną, którą uczniowie wykonali na konkurs. W tym czasie zespoły z klas piątych rozwiązywały test informatyczny i wykonywały zadanie praktyczne. W drugiej części zespoły z klas piątych rozwiązywały test matematyczno – przyrodniczy i prezentowały formę przestrzenną, a zespoły z klas czwartych rozwiązywały test informatyczny i wykonywały zadanie praktyczne. W czasie obrad komisji, uczniowie posilali się słodkościami i odwiedzili pracownię przyrodniczą, gdzie uczestniczyli w ciekawej prezentacji okazów przygotowanej przez naszego biologa p. Roberta Kościów. Podczas podsumowania uczestnicy wysłuchali koncertu w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i nagrodę uczestnictwa. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody. Uczestników w imieniu organizatorów pożegnała pani dyrektor Jolanta Sapiecha. 
W finale konkursu wzięło udział 24 uczniów, reprezentujących 4 szkoły:
1. Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Juliusza Słowackiego,
2. Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Młodych Europejczyków,
3. Szkoła Podstawowa Nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
4. Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. prof. Marka Jasińskiego.
Laureatami Konkursu ,,Przyrodnicze triki matematyki i informatyki” zostały następujące drużyny:
Miejsce Klasy piąte -  Klasy czwarte
MIEJSCE I
SP 48 w składzie: 1. Gaul Nina 2. Kaczmarek Grzegorz 3. Soliwoda Aleks. 
SP 8 w składzie: 1. Bożacki Jakub 2. Jaworska Emilia 3. Sidzina Tymon
MIEJSCE II
OSM I stopnia w składzie: 1. Byner Nikodem 2. Wiktorczyk Helena 3. Żwirko Agata. 
OSM I stopnia w składzie: 1. Frencel Zofia 2. Pietrzak Ignacy 3. Płachta Antonina
MIEJSCE III
SP 3 w składzie: 1. Kanas Katarzyna 2. Krych Anna 3. Stawińska Zofia.
SP 48 w składzie: 1. Dokudowicz Julian 2. Malatyński Paweł 3. Piskorowski Jan
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w XVI edycji Konkursu ,,Przyrodnicze triki matematyki i informatyki”.
 
Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV i V do wzięcia udziału w XV Konkursie ,,Przyrodnicze triki matematyki i informatyki” pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Konkurs odbędzie się 2 kwietnia 2022 o godzinie 10:00 w OSM I st. w Szczecinie. Czas trwania konkursu do 4 godzin. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są do 12 marca 2022 roku.  Zapraszamy do zapisów i życzymy powodzenia!
Formularz zgłoszeniowy i zgoda na przetwarzanie danych osobowych  [plik PDF].  
Regulamin [plik PDF].  
 

Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV i V do wzięcia udziału w XIII Konkursie ,,Przyrodnicze triki matematyki i informatyki” pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Konkurs odbędzie się w  bieżącym roku szkolnym w OSM I st. w Szczecinie. Czas trwania konkursu do 4 godzin. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do zapisów i życzymy powodzenia!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z finału XIII Konkursu "Przyrodnicze triki matematyki i informatyki" pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, organizowanego przez naszą szkołę. 

2 marca 2019 r. w naszej szkole odbył się trzynasty finał Konkursu ,,Przyrodnicze triki matematyki i informatyki” dla uczniów z klas czwartych i piątych.
W konkursie wzięło udział 66 uczniów, reprezentujących dwunastu szkół:

Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV i V do wzięcia udziału w XIII Konkursie ,,Przyrodnicze triki matematyki i informatyki” pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Konkurs odbędzie się 2 marca 2019 o godzinie 10:00 w OSM I st. w Szczecinie. Czas trwania konkursu do 4 godzin. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do zapisów i życzymy powodzenia!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z finału XII Konkursu "Przyrodnicze triki matematyki i informatyki" pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, organizowanego przez naszą szkołę.

18 marca 2018 odbył się w naszej szkole XII finał konkursu ,,Przyrodnicze triki matematyki i informatyki” dla uczniów z klas czwartych i piątych.
W konkursie wzięło udział 60 uczniów, reprezentujących jedenaście szkół:

Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV i V do wzięcia udziału w XII Konkursie ,,Przyrodnicze triki matematyki i informatyki” pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
Zaproszenie skierowane jest do uczniów ze wszystkich szkół naszego województwa. Konkurs odbędzie się w naszej szkole, 17 marca 2018 roku, o godzinie 10:00. Czas trwania konkursu ok. 4 godzin. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapraszamy do zapisów i życzymy powodzenia!
Formularz zgłoszeniowy [plik PDF].
Regulamin [plik PDF].

13 maja 2017 r. odbył się XI finał konkursu, w którym brały udział reprezentacje szkół:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Juliusza Słowackiego,

  2. Szkoła Podstawowa Nr 20 im. ks. Jana Twardowskiego

  3. Szkoła Podstawowa Nr 48 im. Wojsk Ochrony Pogranicza

  4. Szkoła Podstawowa z Centrum Mistrzostwa Sportowego

  5. Prywatna Szkoła Podstawowa o Profilu Artystycznym w Gorzowie Wielkopolskim

  6. Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. prof. Marka Jasińskiego.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

 Dyrekcja i nauczyciele OSM I stopnia im. prof. Marka Jasińskiego mają zaszczyt zaprosić uczniów klas IV i V do wzięcia udziału w XI Konkursie ,,Przyrodnicze triki matematyki i informatyki” pod honorowym patronatem Zachodniopomorskego Kuratora Oświaty. 

  1. Regulamin: [plik PDF do pobrania]

  2. Zgłoszenie: [plik PDF do pobrania]