Mama i Tata w moich oczach

Wyniki konkursu plastycznego „Mama i Tata w moich oczach”.

Zakończył się świetlicowy konkurs plastyczny „Mama i Tata w moich oczach”, którego celem było pokazanie, jak dzieci postrzegają swoich rodziców oraz jak ważną rolę odgrywają w ich życiu. Wszystkie prace zachwycały pomysłowością oraz starannością wykonania.

Laureaci konkursu:

I miejsce: Lewandowska Ada 1a, Wasilewska Zuzia 1b, Cudziło Ignacy 1b, Luksemburg Iga 2b, Włóka Maja 2b, Śledziewska Helena 2a, Kukuła Jagna 2b

II miejsce: Świgoń Karolina 1a, Jaworowska Zuzia 1c.

Serdecznie gratulujemy.