WYNIKI SZKOLNYCH KONKURSÓW MATEMATYCZNYCH
„I Ty to potrafisz  – radosne sześciany”:

 Klasy  czwarte :
I miejsce:  Emilia Karpińskaz 4c, Oliwia Kapała  4 , Ada ven der Moeren 4b
II miejsce: Michał Gunerka 4b , Jakub Olechowski 4b, Aniela Nosal 4a ,
III miejsce: Helena Osuchowska z 4c

Klasy piąte:

  I miejsce: Stanisław Krzemień

 II miejsce: Gabriela Popiałkiewicz

III miejsce: Olek Wieczkowski

Wyróżnienie:  Halina Nidźwiecka

 

Klasy szóste :

  I miejsce:  Weronika Bednarek i Hanna Krzemień,

 II miejsce: Karolina Wagner,

III miejsce: Klaudia Murgrabia i Miłosz Kowalczyk

 

Klasy siódme:

 I miejsce: Amelia Zięba

II miejsce: Jagoda Bytniewska i Jan Kowalówka

 

,, Mistrz łamigłówek matematycznych”:

 

Klasy  czwarte :

  I miejsce: Martyna Kawiak i Tomasz Czeczko

 II miejsce: Alicja Kowalska

III miejsce: Anastazja Baranowska

Wyróżnienie: Zofia Opałko i Gabriela Niedźwiecka

 

Klasy piąte:

Wyróżnienie: Anastazja Puchalik i Marianna Gawęcka

 

Klasy szóste :

Wyróżnienie: Hanna Krzemień

 

 

,, I Ty to potrafisz- układanki tangramowe”:

Klasy  czwarte :

I miejsce: Izabela Rak z 4b,

II miejsce:  Magdalena Gogolin z 4c,  Aniela Nosal z 4a,

III miejsce: Julia Skonieczna z 4a,

Wyróżnienie: Jeremiasz Przybyliński z 4c, Tomasz Czeczko z 4b, Amelia Sapiecha z 4b, Joanna Wołek z 4a

Klasy piąte:

  I miejsce: Milena Suzunowicz z 5c, Stanisław Krzemień z 5a

 II miejsce:, Gabriela Popiałkiewicz z 5b,

III miejsce: Marianna Gawęcka z 5a, Oliwia Grycewicz z 5a, Natalia Krupińskaz 5c, Urszula Stefanowska z 5c

                   

Klasy szóste :

I miejsce: Zuzanna Lencewicz z 6b,

II miejsce: Weronika Bednarek z 6b, Franciszek Obrycki z 6b, Jan Sokołowski z 6a

III miejsce: Hanna Krzemień z 6a , Irena  Kiełbasińska z 6a, Julia Strzała z 6c,

Wyróżnienie: Sara Zielińska z 6c, Anna Kisiel z 6a, Konstancja Jacko z 6a, Mateusz Szefer z 6a, Igor Ochmian z 6a,

 

Klasy siódme:

 I miejsce: Jan Kowalówka

II miejsce: Wiktoria Lalik

III miejsce: Zofia Jakuszewska 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości wręczania nagród laureatom szkolnych konkursów matematycznych.