„DAR JUNIORA DLA SENIORA” to kolejna akcja dobroczynna w naszej szkole, dzięki której możemy pomóc osobom potrzebującym.W tym roku wspieramy osoby starsze w Domach Seniora oraz rehabilitację dzieci niepełnosprawnych. Chętni uczniowie z naszej szkoły otrzymały „skarbonki miłosierdzia”, do których mogą wrzucać swoje oszczędności.
Powyższa akcja dobroczynna kończy się tydzień po świętach wielkanocnych. Skarbonki dostarczamy do nauczycieli religii do 24 kwietnia. JEST TO AKCJA DOBROWOLNA!

Kolejna wspaniała akcja Koła Wolontariatu - POMOCNA PACZKA, zbiórka żywności dla ubogich, potrzebujących rodzin. Dziękujemy za okazane serce.

  

 

Zapraszamy do udziału w całorocznej zbiórce baterii " BATERIE ZBIERAMY WSPÓLNIE O ŚRODOWISKO DBAMY" . Na dzień dzisiejszy mamy 100 kg baterii ! BRAWO aby tak dalej!

Barwy Wolontariatu 2019 - czyli akcja poprawiająca bezpieczeństwo na drodze :-)
https://photos.app.goo.gl/VQxSA82FjnFxoNfh8

 
Tak jak w poprzednich latach tak w tym roku szkolnym trwa zbiórka nakrętek. Dochód w 100 procentach przeznaczany jest na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnych dzieci. 
Serdecznie zapraszamy wszystkich do aktywnego uczestnictwa w akcji.
 
„Godzina dla Szczecina i Godzina dla Twojej miejscowości”
Szkolne Koło Wolontariatu działające w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia im. Prof. Marka Jasińskiego w Szczecinie czynnie włączyło się w inicjatywę Stowarzyszenia POLITES i 25 października 2019 roku zorganizowało akcję sadzenia cebulek krokusów. Wybraliśmy teren naszej szkoły, ponieważ pierwszy etap akcji został zapoczątkowany w ubiegłym roku w ramach „Rewolucji Krokusowej”. Wówczas z dostarczonych cebulek upiększyliśmy część naszego terenu szkolnego. Szczególnie było to widoczne wiosną, gdy zaczęły kwitnąć krokusy.